Wczytuję...

O nas

Opium beauty&health

Grupa zaprzyjaźnionych koleżanek z wieloletnim doświadczeniem połączyły swoje siły w postaci wspólnego salonu Opium w 2016 roku na prawobrzeżu Szczecina. Założycielkami są wykwalifikowani kosmetolodzy i fizjoterapeuci. Zadbamy aby u nas mogli Państwo skorzystać z zabiegów które wpłyną korzystnie na urodę, zdrowie i kondycje fizyczna.

Wykonujemy zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej, podologii, stylizacji paznokci, wizażu, medycyny estetycznej, masażu , fizjoterapii, oraz terapii manualnej. W OPIUM sprawimy, że każdy będzie miał możliwość posiadania swojego eksperta, który będzie potrafił profesjonalnie doradzić i zaopiekować się każdym klientem, co korzystnie wpłynie na Państwa samopoczucie

Nasze Gabinety wyróżniają się na tle innych salonów. Powstaliśmy z myślą o Tych, którzy cenią sobie profesjonalizm, wygodę i obsługę na najwyższym poziomie. Nasza praca to nasza pasja. Dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Opium to nie zwykły salon kosmetyczny, lecz miejsce, gdzie kompleksowo zadbasz o siebie i swoich najbliższych.

Szeroki wachlarz zabiegów umożliwia dobranie odpowiednich technik zabiegowych dla każdego. Od zabiegów oczyszczających, nawilżających i odmładzających na twarz przez zabiegi aparaturowe, laserowe, kwasy medyczne, mezoterapię zarówno igłową, mikroigłową jak i bezigłową, wszelkie zabiegi mające na celu odmłodzenie skóry z zakresu medycyny estetycznej, po pielęgnację dłoni, stóp, ciała oraz stylizację okolicy oka. Ponadto w gabinetach fizjoterapii nie tylko zadbasz o kondycję kręgosłupa, mięśni i stawów poprzez indywidualnie dobraną terapię manualną i ćwiczenia lecznicze, ale także możesz doświadczyć głębokiego relaksu i przyjemności dzięki szerokiej ofercie masaży relaksacyjnych i odprężających.

Jesteśmy aktywni zawodowo, uczestniczmy czynnie i bierzemy udział w targach i konferencjach branżowych, mamy doświadczenie w branży szkoleniowej, posiadamy kursy instruktorskie, wykładamy w placówkach o charakterze kosmetycznym. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, biorąc udział w kursach i szkoleniach.

Przytulne, przestronne wnętrze i miła atmosfera sprawi, że chętnie do nas wrócicie. Wystrój sprawia, że każdy czuje się tu dobrze, a domowa atmosfera, profesjonalizm i wysoka jakość usług sprawia, że miło spędzicie z nami czas. Dodatkowo przed naszym obiektem znajdują się miejsca parkingowe, co w dzisiejszych czasach jest bardzo istotne.

Cieszymy się, że nasi stali klienci razem z nami dalej biorą udział w naszym rozwoju i doceniają naszą pracę , poprzez swoją obecność w zupełnie nowym miejscu. Mamy nadzieję, że z każdym dniem grono naszych klientów będzie tylko rosło.

Preparaty i kosmetyki w gabinetach: ARKANA, BABOR, XYLOGIC, DERMAHEAL, RESTYLANE, EMERVEL, PRINCESS, JUVEDERM, CLARENA FOOT, INDYGO, GELISH, SEMILAC, Revitalash

Nasza pasja
Twoje piękno

Opium beauty&health

Patrycja Sakowska-Bednarczyk

Z wykształcenia kosmetolog. Ukończyła Wyższą Szkołe Kosmetologii i Promocji Zdrowia. Swoją przygodę w branży zaczynała w firmie Clarena jako szkoleniowiec, gdzie zdobyła odpowiednie doświadczenie i nowe umiejętności. Po zakończonej współpracy z firmą Clarena otworzyła swój własny gabinet, gdzie z sercem mogła zadbać o swoich klientów. Wciąż podnosi swoją wiedzę, poprzez kursy, szkolenia, targi i seminaria.

Paulina Cegła

z wykształcenia kosmetolog. Ukończyła Wyższa Szkołe zawodową pielęgnacji zdrowia i urody. Swoje umiejętności regularnie podnosiła poprzez kursy i szkolenia m.in. stylizacja rzęs, mikropigmentacja oraz kosmetologia estetyczna. Do tej pory prowadziła swój mały gabinet kosmetyczny, gdzie zdobyła doświadczenie i bazę klientów. Swoją pracę wykonuje z pasją poświęcając jej wiele czasu i zainteresowania.

Katarzyna Bartosik

z wykształcenia mgr kosmetologii, dodatkowo specjalizacja podolog. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu oraz Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Zaczeła swoją przygodę z zawodem bardzo wcześnie, pracując jako kosmetolog w klinikach urody. Jako specjalista charakteryzuje się ogromną wiedzą i wszystko co robi wykonuje z pasją, zaangażowaniem i ogromna starannością. W jej rekach możecie czuć się pięknie i bezpiecznie.

Kamila Kozłowska

z wykształcenia mgr Fizjoterapii. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach. Podczas pracy z pacjentami stosuje terapię manualną, pomagając w bólach i dysfunkcjach kręgosłupa, mięśni i stawów. Ceni również profilaktykę oraz relaks oferując szeroką gamę masaży stosując najwyższej jakosci naturalne oleje. Doswiadczeniem, profesjonalizmem oraz empatią zdobywa zaufanie pacjentów co znacząco wpływa na przebieg i pozytywne efekty terapii.